Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy ktoś dożyje emerytury ?

Utworzony przez Pawlak, 4 lipca 2012 r. o 08:54
Gożdzikowa napisał:
No żeby odstawić tych czerwonych komucho-konfidentów od władzy razem z ich głupimi i szkodliwymi dla naszego kraju POmysłami.
Goździkowa przypomina na ból głowy - gilotyna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a powiedźcie mi szanowni państwo w jakiej partii nie ma ludzi, którzy w jakikolwiek sposób byli związani z komuną? i zaznaczam, ze ja komunistką nie byłam, moja świadomość polityczna kształtować się zaczęła w latach 90ych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a powiedźcie mi szanowni państwo w jakiej partii nie ma ludzi, którzy w jakikolwiek sposób byli związani z komuną? i zaznaczam, ze ja komunistką nie byłam, moja świadomość polityczna kształtować się zaczęła w latach 90ych
A ja czekam kiedy ten problem zostanie w końcu rozwiązany. Dzień kiedy zabraknie w tv mordy takiego Milera, Kwaśniewskiego oraz gdy dowiem się że zbrodniarze Kiszczak i Jaruzelski zostaną skazani, a nie podniesie im się emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
a powiedźcie mi szanowni państwo w jakiej partii nie ma ludzi, którzy w jakikolwiek sposób byli związani z komuną? i zaznaczam, ze ja komunistką nie byłam, moja świadomość polityczna kształtować się zaczęła w latach 90ych
Odpowiedz sobie sam.Faktem jest że prezydent którego komuchy ubiły pracował nad ustawą pozbawiającą SB-eków i różnych innych czerwonych konfidentów w tym kraju bardzo wysokich uposażeń i emerytur,był ze wszech miar niewygodny na tamten czas.POjawił się SAMOZWANIEC, który ten proces szybko i definitywnie wstrzymał,i z obecną panującą komunistyczno-konfidencką grupą,i nie pozwoli aby się działa krzywda tym oprawcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Odpowiedz sobie sam.Faktem jest że prezydent którego komuchy ubiły pracował nad ustawą pozbawiającą SB-eków i różnych innych czerwonych konfidentów w tym kraju bardzo wysokich uposażeń i emerytur,był ze wszech miar niewygodny na tamten czas.POjawił się SAMOZWANIEC, który ten proces szybko i definitywnie wstrzymał,i z obecną panującą komunistyczno-konfidencką grupą,i nie pozwoli aby się działa krzywda tym oprawcom.
Jesteś żałołsny pisowska szmato.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
Jesteś żałołsny pisowska szmato.
JUDE ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
Jesteś żałołsny pisowska szmato.
I tylko tyle czerwony bucu ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
A ja czekam kiedy ten problem zostanie w końcu rozwiązany. Dzień kiedy zabraknie w tv mordy takiego Milera, Kwaśniewskiego oraz gdy dowiem się że zbrodniarze Kiszczak i Jaruzelski zostaną skazani, a nie podniesie im się emerytury.
Obecne komuchy nie pozwolą im krzywdy zrobić,mogą spać spokojnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
Jesteś żałołsny pisowska szmato.
Widzę że komunistyczno-konfidenckie czerwone łachy mają się dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JUDE ??????
czerwony CYC?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Odpowiedz sobie sam.Faktem jest że prezydent którego komuchy ubiły pracował nad ustawą pozbawiającą SB-eków i różnych innych czerwonych konfidentów w tym kraju bardzo wysokich uposażeń i emerytur,był ze wszech miar niewygodny na tamten czas.POjawił się SAMOZWANIEC, który ten proces szybko i definitywnie wstrzymał,i z obecną panującą komunistyczno-konfidencką grupą,i nie pozwoli aby się działa krzywda tym oprawcom.
Przegrałeś CYCKU, bo nienawidzisz. No i bardzo dobrze. A prezydenta ZAWSZE cycuszku wybiera WIĘKSZOŚĆ (i nie licz tu tych cycków co mają wszystko gdzieś i nie chodzą na wybory, oni są zawsze przegrani)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
A ja czekam kiedy ten problem zostanie w końcu rozwiązany. Dzień kiedy zabraknie w tv mordy takiego Milera, Kwaśniewskiego oraz gdy dowiem się że zbrodniarze Kiszczak i Jaruzelski zostaną skazani, a nie podniesie im się emerytury.
A po co ty na to czekasz? Co ci to da?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam,wiem, że nie na temat, ale piszę pracę magisterską o postawach mieszkańców woj. lubelskiego wobec aborcji. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety http://moje-ankiety....pond-28612.html Dziękuję i pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przegrałeś CYCKU, bo nienawidzisz. No i bardzo dobrze. A prezydenta ZAWSZE cycuszku wybiera WIĘKSZOŚĆ (i nie licz tu tych cycków co mają wszystko gdzieś i nie chodzą na wybory, oni są zawsze przegrani)
Tak się składa CYCU że akurat tego obecnego to wcale nie wybrała żadna większość,SAMOZWANIEC sam bardzo szybko osiadł na jeszcze ociekającym krwią tronie po poprzednim naszym prezydencie,za przyzwoleniem komunistyczno-konfidenckiej grupy trzymającej władze w tym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
senator niezależny napisał:
Tak się składa CYCU że akurat tego obecnego to wcale nie wybrała żadna większość,SAMOZWANIEC sam bardzo szybko osiadł na jeszcze ociekającym krwią tronie po poprzednim naszym prezydencie,za przyzwoleniem komunistyczno-konfidenckiej grupy trzymającej władze w tym kraju.
"na ociekającym krwią tronie" ha, ha, ha i dio ta nie wiesz nawet, że króla już dawno nie mamy? przespałeś wybory CYCU pamiętaj CYCU, żeby się obudzić na następne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aborcja cyców dozwolona napisał:
"na ociekającym krwią tronie" ha, ha, ha i dio ta nie wiesz nawet, że króla już dawno nie mamy? przespałeś wybory CYCU pamiętaj CYCU, żeby się obudzić na następne
Ty chyba czerwony BUCU byłeś na liście Maciarewicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
JUDE ??????
i tylko tyle czerwony bucu??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W obecnym systemie gdy żydokomuna powróciła do władzy,nie ma nadzieji aby ktoś dożył tej emerytury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gożdzikowa napisał:
W OBECNEJ CHWILI I PRZY OBECNIE RZĄDZĄCEJ EKIPIE NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS.JEST JAKAŚ NADZIEJA TYLKO W PRZYŚPIESZONYCH WYBORACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tobie ani przyspieszenie ani opóźnienie nie pomoże ino torba i kij
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...